The Sims 3 >> o čem hra je :D

9. července 2009 v 14:58 | efwga |  ♥ The Sims 3 ♥
The sims je legendární simulace života, která si získala miliony hráčů po celém světě. Především v ženské hráčském publiku je tato hra hodně oblíbená. Tvůrce hry Will Wright určitě věděl co dělá a je to člověk na správném místě. Kromě samotné hry si můžete dokoupit spoustu datadisků a hru neustále rozšiřovat. Na the sims 3 čeká s nadšením spoustu hráčů a čtou každou novinku co o hře vyjde.
The sims 3
The Sims 3 - Videohra intenzivně vyvíjená tři roky navazuje na předchozí dvě mimořádně populární série The Sims a The Sims 2, kterých se od uvedení na trh v roce 2000 prodalo přes 98 milionů kopií ve 22 různých světových jazycích. V současné době jsou to právě Sims 3, kteří by měli na úspěch předešlých sérií navázat a stát se stěžejním produktem her s označením Sims.
V rámci Sims 3 se mohou Simíci dostat až za hranice svých domovů, vejít do otevřených sousedství a vzájemně působit na ostatní Simíky pomocí nového osobnostního systému," řekl Rod Humble, stojící v čele Sims studia. "Sims jsou typickou časově neohraničenou hrou, která vás inspiruje nekonečnými kreativními možnostmi. Nové cíle a odměňovací systém kromě toho umožní hráčům všech kategorií (od začátečníků až po pokročilé) užít si dlouhodobou hru do sytosti.

Minulost

Sérii the sims snad ani není třeba představovat. Před deseti lety(v roce 1999) byla vydána v USA první ze série sims her. Jmenovalo se the sims a ihned si získala spoustu fanoušků po celém světě. Předvším díky skvělé hratelnosti, svobodě a hezké roztomilé grafice. Už tehdy byla grafika laděna do komixového stylu. Tento díl, stejně jako všechny ostatní byl vydán pod hlavičkou Electronic Arts.
V této hře můžete být kdokoliv chcete

Co přínaší The Sims 3 nového ?

Třetí díl této úspěšné série by měl přinášet spoustu nových zážitků. Tvůrci nám slibují spoustu hrací doby a zábavy. První novinkou je, že už nebude dělení měst na izolované parcely ale bude se hrát v jednom jediném městě. Vývojáři slibují větší svobodu a hlavně konec dlouhým otravným loadingům. Další novinkou je, že datadisky budou udělány formou čtvrtí. Takže jakmile si nainstalujete nový datadisk, přibude na mapě nová čtvrť do které můžete vejít. Tohle se autorům opravdu povedlo. Uvidíme však jak to bude vypadat ve skutečnosti. Svoboda by měla být opravdu veliká, budete si moct zajít na kafé nebo se jenom tak poflakovat po městě a seznamovat se s ostatníma simíkama. Prostě vše závisí jen a jen na vás. Herní systém ve třetím dílu bude komplet přepracovaný. Každý simík bude mít svoji osobnost a svoje cíle. Bude moct dosahovat kratké i dlouhodobé cíle a vypracovávat si svoji postavu. V této hře můžete být kdokoliv chcete. Třeba velkým sportovcem, rockovou hvězdou nebo třeba starostlivou matkou. Hezké je, že vašim chováním se bude ovlivňovat vlastnosti simíka a tak vždycky vzniknou jedinečné postavy.

Vytváření postav

Tohle je nová novinka od Electronic Arts. Můžete si nejenom vytvářet speciální charakter vlastní postavy, ale můžete změnit vzhled vaší postavy.

Nové možnosti budování domečku

Jedna z nejzábavnějších části celé série má být dovedena k dokonalosti. Můžete se budouvat jednotlivé domečky ale i celou čtvrť. Tvůrci slibují spoustu kombinací tapet, nábytku a různých bytových doplňků.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama